Kołdra z Owczej Wełny 220x200
Kołdra z Owczej Wełny 220x200
Kołdra z Owczej Wełny 220x200

Kołdra z Owczej Wełny 220x200

75,00 zł
Brutto

Oferowana przez nas kołdra jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku. 

 

Najlepszej jakości wełna pochodzi od ras owiec Merino. Charakteryzuje się największymi właściwościami karbikowatości i skręcie każdego włosa zatrzymując w sobie i wokół siebie warstwy powietrza, dlatego jest najlepszym izolatorem chroniącym nas przed zimnem. Zmniejsza napięcie i bóle. Eliminuje szkodliwe dla organizmu jony dodatnie będące przyczyną zmęczenia i bólu głowy.

Wełna jest surowcem zdrowym, przyjaznym dla organizmu ludzkiego. Włókno wełniane reaguje w wysokim stopniu na zmiany temperatury otoczenia. Kurczy się gdy jest zimno, a rozpręża gdy jest gorąco. Dzięki temu zimą doskonale grzeje, a latem chroni przed poceniem i przegrzaniem organizmu.

Kołdra ta zabezpiecza warunki higieniczne podczas spania z uwagi na dobra przepuszczalność powietrza oraz dużą higroskopijność włókien wełnianych, co uniemożliwia zawilgocenie oraz rozwój roztoczy, utrzymuje stała temperaturę ciała podczas snu zapewniając spokojny i głęboki sen.

Kolor
Różowy
Rodzaj wypełnienia
Wełna owcza
Poszycie
Bawełna 100%
3974 Przedmioty
Brak opini
Product added to wishlist

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko ponieważ każdy lubi ciasteczka, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz.